• Fatih Mah. Atatürk Cad. No 44 Maçka / TRABZON
Randevu Al

Hakkımızda

Hakkımızda

Akın Orman Ürünler Maçka TrabzonSince 1960 Vizyonumuz : Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek tam müşteri memnuniyetini sağlamak, İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevrenin korunması konularında mükemmelliğe doğru sürekli gelişmek, Bugün ve gelecekte kurumumuzu sürekli başarılı kılmak için, ilkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile çalışanların gelişimlerini desteklemek, potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak, katılımlarını artırmak, Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ihtiyaçlara cevap verebilecek, esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek.

 

Misyonumuz : İnşaat sektöründe katma değer yaratan; müşterilerine, çalışanlarına ve topluma karşı sorumlu; kendini sürekli geliştiren, iş güvenliği, işçi sağlığı, çevresel ve sosyal değerler ile performansta mükemmelliği hedefleyen saygın bir Dünya şirketi olmaktır.

 

Akın Orman Ürünleri : 1960 yılında babamız Kadir Usta tarafından MAÇKA Köprübaşı mevkiinde küçük bir tomruk biçki atölyesiyle iş hayatına başlanmıştır. 20 yıl sonra 1980 yılında bir dönüm arsa üzerine şimdiki iş yerinin temelleri atılmıştır. İlk Başlarda kereste biçki atölyesiyle başlanıp , ardından kaba inşaat malzemeleri ile ürün çeşidi artırılmıştır. 1998 yılında Yüksel Akın Tarafından şirketleştirilerek Akın Doğrama  Atölyesi  Akın Orman Ürünleri İnşaat Tahh. Nak.Tic. Ltd Şti adı ile değiştirilmiştir. 2008 yılında Gürsel Akın tarafından faaliyete geçirilen www.e-banyo.net ile online satışa başlanılmıştır. Arz-talep dengesi göz önüne alınarak ürün çeşidi her geçen gün artırılmıştır. 2010 yılında Yapı Market konseptine dönüşmüştür.

Daha fazla destek veya teklife mi ihtiyacınız var?

Randevu AlTeklif Al